Autor: 021.rs

Novi Sad
06.02.2025.
12:54 > 07:12
Studenti Medicinskog fakulteta u Novom Sadu organizovaće u četvrtak, 6. februara, akciju podrške Srpskom lekarskom društvu.
  • zvezdica

    06.02.2025 22:49
    Obiđite privatne klinike i ambulante, u njima većina lekara koji jednu smenu rade u državnim bolnicama ili ambulantama a drugu smenu u privatnoj ambulanti. Znam za normalna vremena što se toga tiče kad je to bilo onemogućeno. Zato i dolazi do raznih nemilih događaja sa pacijentima jer je nemoguće ceo dan raditi na tako zahtevnim poslovima!!
  • Vaspitačica

    06.02.2025 17:50
    Bravo za studente-kod nas u predškolskoj se vaspitačice i drugo osoblje plaše svoje senke.
  • Алф

    06.02.2025 15:47
    Подршка Вучићу
  • Zoran

    06.02.2025 11:38
    Podrška Studentima
    Samo napred deco, nemojte se obazirati na zlonamerne ljude i botove.
  • Samo

    06.02.2025 09:53
    Napred
    Heroji nasi!
  • danica G

    06.02.2025 09:30
    lekari u sorabiji jedni od najgorih
    nece da lece kako treba, a kad zabrljaju nece da priznaju gresku
    na pitanje:sta ste to uradili? odgovor od nacelnika je''ne znam ja nista''
  • Mile

    06.02.2025 09:13
    Da li neko poznaje nekog lekara koji loše živi,ne samo sada,vec i devedesetih za vreme sankcija,a i za vreme Juge? I oni i mi pacijenti znamo da im plata nije bitna,bitno im je šta im mi pacijenti damo i na osnovu " tog poklona" tako te i leci. Kad odeš kod lekara,ponaša se prema tebi kao da si stoka,ali ako mu tutneš koverticu,odmah ti sa osmehom kaže,izvolite dragi pacijentu! I kao što je rekao jedan covek,nikada u životu nije video toliko alkoholnih pica( domaci rakija,viskija itd) kao kod lekara i profesora na fakultetima.
  • Novosadjanka

    06.02.2025 09:04
    Samo da se zadrže na platou a da se ne prošire na put. Vala dosta je blokada grada.
  • Novosadista

    06.02.2025 08:56
    Uzalud
    Lekarska komora nema kičmu! Uzalud trud. Oni ne služe ama baš ničemu. Nikada ni nisu, a niti će. Studenti mogu i bez Komore!!!
  • Gosin' Član

    06.02.2025 08:34
    od 1872 do danas:
    U raljama i traljama politike.
    Zatrovano i poniženo.
    Na prosjačkom štapu.
    Samo da bi neki lobi sa "agencijom za privremene licence" obezvredio svetu lekarsku struku!


  • Svesna

    06.02.2025 07:26
    Podrška...
    ... i lekarima i studentima!

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna